SEVITA sa predstaví na medzinárodnom veľtrhu v Turecku

Už len pár dní nás delí od tureckej premiéry – po prvýkrát sa predstavíme na medzinárodnej výstave  AgroExpo v Izmire, ktorá sa uskutoční 07-10 januára 2019. Máme obrovskú radosť, pretože ide o najväčšiu tureckú a štvrtú najväčšiu Európsku poľnohospodársku výstavu, na ktorej sa vrátane nás zúčastní 950 vystavovateľov z celého sveta na ploche o rozlohe až 130 000 m2.

Navštevovanie veľtrhov na medzinárodnej úrovni nám pomáha rásť v našom odvetví. Stretneme sa so svetovými lídrami, čo nám dláždi cestičku k nadviazaniu nových obchodných spojení, skvalitňovaniu a rozširovaniu našich služieb. Okrem prezentovania našej práce sa tešíme aj na zahraničné novinky. Počuli sme, že tematické okruhy budú rôznorodé a čaká na nás hromada zaujímavých informácií ohľadom mechaniky a technológie, pesticídov, hnojív, semien, ekologického hospodárstva a mnoho ďalších.

Ako to momentálne vyzerá u nás v SEVITA, s.r.o? Všetci sa horlivo poctivo pripravujeme, aby sme ukázali, že aj naše malé Slovensko má odborníkov v oblasti poľnohospodárstva. Tešíme sa na nové zážitky a skúsenosti, o ktorých Vás po návrate budeme informovať.