O spoločnosti

SEVITA, S.R.O



História SEVITA s.r.o sa začala písať v roku 2011. Našim cieľom v túto dobu bolo obchodovanie so surovým kravským mliekom. Nadviazali sme množstvo kontaktov s domácimi i zahraničnými firmami, vďaka čomu sa pôsobnosť spoločnosti SEVITA, s.r.o začala rozrastať do všetkých regiónov. O dva roky neskôr sme sa rozhodli rozšíriť svoje služby a venovať sa i chovnému dobytku a od roku 2017 aj jatočnému dobytku.

Snažíme sa ponúknuť našim zákazníkom maximálny komfort a posúvať služby na tú najvyššiu úroveň. V apríli 2017 sme zakúpili naše prvé nákladné auto na prevážanie živého dobytka. V súčasnosti spolupracujeme so spoločnosťou VITARGO, s.r.o, vďaka čomu vieme zabezpečiť nie len prepravu všetkých kategórií a plemien chovného dobytka ale aj ošípaných, oviec či kôz.

Obchodovanie s novými nápadmi

My sme odborníci

Náš tím tvoria odborníci s motiváciou rásť. Všetci naši kolegovia dlhoročne pôsobili priamo v praxi živočíšnej výroby, majú chuť učiť sa nové veci a preto sa pravidelne zúčastňujú rôznych školení doma aj v zahraničí.

Naše úspechy

Aj vďaka vybudovaným a schváleným exportným, karanténnym a zberným miestam sme v rokoch 2016, 2017 a 2018 získali prvenstvo v počte exportovaných kusov hovädzieho dobytka na Slovensku.

Naše certifikáty:

BIO certifikát na obchodovanie so surovým kravským mliekom a hovädzím dobytkom 517/2018

 
 
c1or-1
c2or-1

Sme tu pre vás každý pracovný deň

Ing. Zoltán Kardhordó

konateľ spoločnosti

Mlieko, jalovice


angličtina, nemčina, maďarčina

Ing. Michal Žúrek

spoločník

Mlieko, jalovice


angličtina, ruština

Judita Chmeňová

Jatočný dobytok


angličtina, nemčina, maďarčina

Martin Juríček

Logistika dopravy jalovíc


nemčina

Mgr. Monika Harnošová

Administratíva


Angličtina